Blog

Egy tiszta, mély jelenlétről, a női egységről szólnak soraim. Egy utazásom alatt, ahogy sétáltam, megláttam egy szobrot, egy nő áll, kezében egy galambbal, és éppen elengedi... Sokáig néztem, megnyugvással töltött el. Nincs ragaszkodás, nincs félelem, csak bizalom, szabadság!

Sokszor azt hisszük, hogy az önszeretet egy olyan állapot, amit majd elérünk, ha már jobbak leszünk, nyugodtabbak, ha végre "készen állunk" rá. Mintha lenne egy pont a jövőben, ahol már rendben leszünk, és csak akkor válhatunk igazán elfogadóvá önmagunkkal.

Minden szöveg és kép szerzői jogvédelem alatt áll!